Műsoraink

aktuális műsorrendünk:

hétfő

00:00 korai elektronika, 50s, 60s
01:00 glitch
02:00 ambient
03:00 kortárs klasszikus zene
04:00 resonance fm válogatás
05:00 musique grotesque válogatás
06:00 ütőhangszeres darabok
07:00 elektronikus klasszikusok a 70-es évekből
08:00 tradicionális népzene, vegyes
09:00 ausztrál népzene
10:00 afrikai zenék
11:00 mindyakuza válogatás (filmzenék, moog örökzöldek)
12:00 klasszikus jazz
13:00 kortárs jazz
14:00 free és avantgárd jazz
15:00 indusztriál
16:00 ebm
17:00 triphop
18:00 zappa
19:00 szöllősi kristóf metálműsora
20:00 psycho pimpin’ (etlinger jános, hiphop)
21:00 citromutca (xrc)
22:00 20. és 21. századi klasszikus zene
23:00 20. és 21. századi klasszikus zene

kedd

00:00 japán zaj
01:00 john cage válogatás
02:00 magyar hangoskönyv
03:00 dark ambient, posztindusztriál
04:00 glitch elektro
05:00 ubuweb válogatás (experimentál)
06:00 krautrock
07:00 dronefoglalás (borosi gábor műsora)
08:00 dronefoglalás
09:00 dronefoglalás
10:00 népzene, ázsia
11:00 népzene, afrika
12:00 elektronikus klasszikusok a 70-es évekből
13:00 elektroakusztikus pop
14:00 konkrét zene
15:00 generációváltás (alternatív, indie rock)
16:00 generációváltás (alternatív, indie rock)
17:00 pécsi szál emlékműsor (püspöki peti és bräutigam gábor gyűjtéséből – magyar alternatív rock és demószcéna
18:00 pécsi szál emlékműsor
19:00 netlabel válogatás
20:00 miszter t podkaszt (totya, elektronikus)
21:00 random hangoskönyvek
22:00 magyar elektronikus zenék
23:00 adókarbantartás (kolláth benjámin műsora, zaj)

szerda

00:00 adókarbantartás (kolláth benjámin)
01:00 zajklasszikusok
02:00 magyar humor
03:00 magyar humor, zene
04:00 blues
05:00 random ubuweb válogatás
06:00 rock 60s, 70s
07:00 világzene / world music
08:00 roma
09:00 magyar népzene
10:00 japán tradicionális zene
11:00 kortárs közel-kelet (kísérleti, alternatív műfajok)
12:00 magyar alternatív rock
13:00 sanzonok és vokális jazz
14:00 rock and roll
15:00 rockabilly, psychobilly, horrorbilly
16:00 jazzrock fusion
17:00 grrrlpower (női előadók / énekesek az indie, posztpunk, foxcore, no wave, posztrock, gothic rock, avantgárd rock, progrock, art rock stb. területéről – dj desideria)
18:00 0.0 % (gelasmus & marasmus – hangköltészet, audiokollázsok, verbálterror, elektroakusztika)
19.00 mosolyszünet (kolláth benjámin – thrash, doom, death, sludge, post-hardcore, punk, hardcore, crust, neocrust, screamo, grindcore, powerviolence, noisegrind)
20:00 mosolyszünet
21:00 mosolyszünet
22:00 mosolyszünet
23:00 kortárs klasszikus zene

csütörtök

00:00 ubuweb válogatás (neoavantgárd, dada, fluxus, posztmodern, experimentál)
01:00 avantgarde jazz
02:00 hangjátékok, rádiójátékok
03:00 dark ambient, posztindusztriál
04:00 bartók béla válogatás
05:00 korai elektronika 50s, 60s
06:00 ska
07:00 reggae
08:00 régizene a gótikától a barokkig
09:00 népzene, afrika
10:00 népzene, közel-kelet
11:00 népzene, balkán
12:00 muslimgauze válogatás
13:00 pte mk mami hallgatók munkái – anyaggyűjtés folyamatban (elektroakusztikus, experimentál)
14:00 konkrét zene
15:00 generációváltás (alternatív, indie rock)
16:00 generációváltás (alternatív, indie rock)
17:00 darkomania emlékműsor (posztpunk, gothic rock, deathrock, darkwave)
18:00 elektroakusztikus radioart darabok
19:00 vers/mindegy/kinek (válogatás 20. század költészetéből az szimbolizmustól a slam poetry-ig)
20:00 idm
21:00 vegyes elektro / minimál
22:00 digitálstrand (dark ambient, seapunk, witch house, experimental, dub, techno, chillwave, dreampop, dreamwave, experimental pop, vaporwave – koroknai andrea műsora, kéthetente)
23:00 glitch / eklektikus

péntek

00:00 ambient
01:00 dark ambient
02:00 glitch
03:00 térhangok
04:00 előadások
05:00 szinusz válogatás (hangjátékok)
06:00 klezmer
07:00 roma
08:00 népzene, észak-amerika
09:00 népzene, dél-amerika
10:00 dead can dance
11:00 terefere (vadász csaba mesterinterjúi, zene: 60s, 70s, 80s klasszikus rock)
12:00 übüweb: neoavantgárd, fluxus, dada, posztmodern és experimentál darabok
13:00 avantgárd és free jazz
14:00 avantgárd és experimentális rock
15:00 pszichedelikus rock
16:00 posztrock
17:00 elektroakusztikus pop
18:00 zimmezoom – hizsnyik dénes pécsi koncertfelvételei
18:00 zimmezoom
20:00 new new new experience (válogatás bagoly kollekciójából – coil, posztpunk, art rock)
21:00 hangok közt 2 férfi emlékműsor (csermanek csabi és szőnyeg hagyatékából: punk, posztpunk, elektropunk, alternatív, avantgárd, indusztriál, metál, sanzon, népzene, magyar nóta)
22:00 totentanz emlékműsor (szovjet – angstpop, power electronics, illbient, ebm)
23:00 totentanz extra: coldwave, synthwave, synthpunk

szombat

00:00 ebm
01:00 indusztriál
02:00 experimentál elektronika, improvizációk
03:00 kortárs klasszikus zene
04:00 idegen nyelvű hangoskönyvek
05:00 disszeminator retrospektív (g&m, hangkollázsok)
06:00 beatles
07:00 régizene a gótikától a barokkig
08:00 opera
09:00 blues
10:00 népzene, nyugat-európa
11:00 progresszív rock
12:00 elektronikus zene a 70-es évekből
13:00 magyar alternatív rock
14:00 hangtöredékek (korányi tamás)
15:00 ázsiai pop
16:00 ptk x – válogatás pető tóth károly munkásságából
17:00 rockerfeller (vinci, kitti – metál)
18:00 krautrock
19:00 világzene
20:00 majomház retró (hajda matyi retropsektív – funk, easyjazz, lounge)
21:00 idm
22:00 hangoskönyvek, előadások
23:00 japán zaj és impro

vasárnap

00:00 zlatko kísérleti elektronika válogatása
01:00 elektroakusztikus
02:00 ambient
03:00 krautrock
04:00 szuperjel válogatás, zenés hangoskönyvek (szalonna 42, eraz)
05:00 meredith monk válogatás
06:00 blues
07:00 latin
08:00 népzene, karib
09:00 népzene, magyar
10:00 sanzonok és vokális jazz sztenderdek
11:00 afropop
12:00 kraftwerk slágerek
13:00 zappa válogatás
14:00 neofolk
15:00 filmzenék
16:00 20. századi magyar klasszikus zene
17:00 curved mirror (stickney7 – elektronikus)
18:00 mesék, gyerekversek és mondókák
19:00 zeuhl, rock in opposition
20:00 ütőhangszeres zenék
21:00 drone óra
22:00 steinerizmus 1: elektro eklektika, illbient, cutups, mashups, fuckups and plunderphonics
23:00 steinerizmus 2: breakcore, speedcore, shitcore